در این بخش روش بدست آوردن اقامت انگلستان با ذکر دسته بندی های مختلف ویزا توضیح داده شده است تا شما بتوانید با شرایط خود بهترین روش را انتخاب کنید.

انواع ویزای انگلستان


تمامی ویزاهای انگلستان در این دسته بندی قرار می گیرند.
الف) ویزای مهاجرتی انگلستان ( Tier1 تاTier5 )
ب) ویزای تجاری ( که در دسته بندی Tier قرار نمی گیرد)
ج) ویزای خانوادگی انگلستان
د) ویزای توریستی انگلستان

ویزای مهاجرتی انگلستان ( Tier1 تاTier5 )
به طور کلی ویزای مهاجرتی انگلستان به پنج حالت که هرکدام از این حالت ها ( دسته ها) به نام Tier معروف می باشند، تقسیم بندی می شود. به عبارت دیگر Tier 1 تا Tier 5 که هر کدام از این Tier ها دارای شرایط و پیش نیازهای خاص خود هستند.

ویزای Tier1 ( مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری- ویزای کارآفرینی انگلیس):

ویزای سرمایه این ویزا که به ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی مشهور است، مخصوص کارآفرینان و سرمایه گذاران می باشد. قبلا در خصوص اقامت انگلستان از طریق کارآفرینی و سرمایه گذاری به همراه پیش نیازهای لازم سرمایه گذاری توضیح کامل داده شده است.

ویزای Tier2 (مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص):

این ویزا به ویزای کاری (Skill workers) مشهور است و مخصوص اشخاص دارای تخصص خارج از اتحادیه اروپا می باشد که پیشنهاد کاری از شرکت های بین المللی در انگلستان دریافت کردند.

ویزای Tier3:

این ویزا، برای کارگران و افراد با تخصص کم می باشد که در صورتی که نیروی کار در انگلستان و اتحادیه اروپا کم باشد، دولت انگلستان با اجرای این ویزا از کارگران دنیا دعوت به کار می کند. اما تا به حال دولت انگلستان از این طریق به کسی اجازه ورود و کار و اقامت انگلستان نداده است. این بدین معناست که شما نمیتوانید از طریق این ویزا برای کار و اقامت انگلستان اقدام کنید.

ویزای Tier4 ( مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل) :

این ویزا همان ویزای تحصیلی می باشد که به دانش آموزان و دانش جویان بالای 16 سال خارج از اتحادیه اروپا که در سیستم آموزشی و دانشگاهی انگلستان پذیرفته شده اند، تعلق می گیرد.

ویزای Tier5:

(Tier 5 (Youth Mobility Scheme-Temporary Worker – Government Authorised Exchange

این ویزا نیز به افرادی که دارای خلاقیت های ویژه و توانایی های خاص ورزشی، مذهبی و کاری دارند تعلق می گیرد. هر ساله حدود 55 هزار نفر از جوانان از کشورهایی که دارای موافقت نامه دوجانبه با انگلستان هستند در این برنامه در تعطیلات برای کار در انگلستان دعوت می شود.

( برای اطلاع از آخرین روش های مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری و یا اقامت انگلستان از طریق خرید ملک و اطلاع از شرایط زندگی در انگلیس با وکلای مهاجرتی شرکت Bahar Gate LTD می توانید همین حالا تماس بگیرید و بهترین روش موجود را انتخاب کنید)

 

در صورتی که نیاز به مشاوره در خصوص مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری داشتید، میتوانید با شماره های  ۲۲۳۹۴۳۹۸ – ۰۲۱۲۶۶۵۷۴۰۶ شرکت Bahar Gate LTD ارتباط برقرار کنید.

2 پاسخ
 1. طاهر
  طاهر گفته:

  با سلام من قهرمان جهان و اسیا و شرکت کننده المپیک اتن و سر مربی تیم ملی و مربی تیم ملی و کارشناس تغذیه و لیسانس تربیت بدنی و ۲دیپلم پرورش گیاهان دارویی و خیار گوجه و کارشناس فدراسیون استعدادیابی ووووو لطفا راهنماییم کنید با خانواده پناهنده شوم ممنون

  • admin2
   admin2 گفته:

   سلام دوست گرامی

   شرکت Bahar Gate LTD، مشاوره و اخذ مهاجرت برای اقامت انگلستان و سایر کشورهای اروپایی و غیره را از طریق برنامه های سرمایه گذاری و ثبت شرکت انجام نمی دهد. در خصوص مهاجرت از طریق پناهندگی هیچ خدماتی ارائه نمی گردد.

دیدگاه ها غیر فعال است.