موناکو کجاست

شبه‌جزیره موناکو در دریای مدیترانه و در نزدیکی سواحل جنوب فرانکورت واقع شده‌است و مساحت آن به حدود دو کیلومتر مربع می‌رسد. سرزمین موناکو حدود ۳۷٬۸۰۰ نفر جمعیت دارد و به خاطر وجود قوانین مالیاتی آزاد، کازینوهای متعدد و آب هوای مطبوع، به بهشت جهان‌گردان و ثروت‌مندان، معروف شده‌است.

اقامت موناکو

موناکو اساسا جز انتخاب های ثروتمندان و یکی از مکان های مشهور برای سکونت می باشد. از سال 1297 کشوری مستقل شد و در حال حاضر به عنوان یکی از کشورهای عضو ملل متحد می باشد. زبان رسمی آن ها فرانسه می باشد اما ایتالیایی و انگلیسی به طور گسترده در آن صحبت می شود. موناکو دارای قوانین مستقل خود است اما این قوانین به طور عمده برگرفته از قوانین دولت فرانسه می باشد. یک سازمان مالی در ارتباط با فرانسه در موناکو وجود دارد و مالیات فرانسه اعمال می گردد. مالیات بر درآمد برای شهروندان موناکویی و خارجی ها وجود ندارد. که این ویژگی موناکو را به یکی از خاص ترین مناطق برای سکونت افراد مختلف تبدیل کرده است.

پیش نیازهای لازم برای بدست آوردن اقامت موناکو و شهروندی موناکو پیچیده و سخت نمی باشد. اما با این وجود توصیه می گردد که یک وکیل یا مشاور متخصص در امور از سمت شما پرونده شما را برای مهاجرت اقدام کند.

برای دریافت اقامت موناکو اساسا باید نشان دهید که توانایی مالی برای گذران زندگی در موناکو را دارید . شامل هزینه های خرید و اجاره مسکن و مستغلات می باشد که میزان سرمایه لازم قابل مقایسه با سایر شهرهای بزرگ دنیا می باشد.

مزایای اقامت موناکو

 

  • بدون مالیات برسرمایه برای ساکنین غیر فرانسه ای
  • بدون پرداخت مالیات دوگانه – محرمانه بودن تمام اطلاعات
  • زندگی جذاب و مکانی زیبا برای اقامت در خطوط ساحلی فرانسه
  • دسترسی خوب و آسان به جاده- دریا و فرودگاه بین المللی
  • ثبات و پایداری بازار املاک و مستغلات

اقامت-اروپا-در-موناکو

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص روش های سرمایه گذاری در انگلستان و دریافت اقامت انگلستان می توانید با وکلای مهاجرت شرکت Bahar Gate LTD تماس بگیرید.